חייגו עכשיו:

מהו דיג'יי?

כשמארגנים אירוע בין אם זו חתונה, ברית מילה, בר או בת מצווה, יש לא מעט דברים שצריך לדאוג להם: החל ממציאת אולם אירועים, הכנת רשימת מוזמנים, בחירת קייטרינג ועד בחירת דיג'יי, צלמים ועוד. רבים שואלים, מהו דיג'יי? כל מה שצריך לדעת על תחום הדיג'יי תוכלו למצוא כאן. באופן כללי על הדיג'יי להיות אחראי על האווירה דרך המוזיקה שהוא משמיע על רחבת הריקודים בכל של באירוע. אם אתם מחפשים די ג'יי לחתונה דתית שיגרום לאווירה של האירוע להיות מעולה ושהמוזיקה תהיה מושלמת עבור האירוע שלכם, יאיר מצרפי, דיג'יי בעל ניסיון רב והמלצות רבות, ישמח לתקלט את האירוע הבא שלכם.

אז לשאלתנו, מהו דיג'יי ? כל מה שצריך לדעת על תחום הדיג'יי

מי הוא דיג'יי? הדיג'יי הוא קודם כל מוזיקאי. אדם שהמוזיקה בוערת לו בנשמה. על הדיג'יי להבין בצורה מדויקת איזה סגנון מתאים לכל שלב במהלך האירוע וכמובן גם לקהל האורחים. למשל, האם מדובר בקהל צעיר יחסית או מבוגר יותר. את כל אלו, הוא עושה בצמוד לסגנון המועדף על מארגני האירוע. דיג'יי מומלץ הוא דיג'יי שמבין בהגברה. יחד עם העובדה שבחירת השיר היא חשובה, אם השיר מושמע באיכות ירודה, ביטים לא מותאמים וסאונד חלש, אין ספק שהאורחים לא יוכלו להנות מהשיר. לכן, תפקידו של הדיג'יי הוא באופן ברור גם להיות אחראי על ההגברה. כמו כן, דיג'יי רבים אחראים גם על התאורה באירוע ומתאימים אותה למוזיקה ולאווירה של הקהל והאירוע. אין ספק שהתאורה היא חשובה מאוד עבור הצלחתה של המסיבה. כאשר התאורה חשוכה מידי או לא נעימה היא תשפיע על האוירה באירוע.

על הדיג'יי

אנחנו מקווים שענינו לכם על השאלה מי הוא הדיג'יי וכלמה שצריך לדעת בתחום. אם אתם מחפשים את הדיג'יי לאירוע הבא שלכם, שיהיה מוזיקאי מחונן ואיש הגברה ותאורה, יאיר מצרפי ללא ספק יהיה הבחירה הנכונה עבורכם. עם שנים רבות של ניסיון, מאות ממליצים ושירות מעולה אין ספק שיאיר הוא דיג'יי מהמובילים בארץ.

לאירוע שלא תשכחו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם !

בואו נקבע לחגוג יחד!

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם